Crizal® Transitions® Signature VI
Yüksek performanslı fotokromik camlar

GÖRME KONFORUNU DÜŞÜREN FAKTÖRLER VARDIR:

. Gözlerimizde rahatsızlığa ve hatta bazı durumlarda ağrıya sebep olabilen güneş ışığı yansımaları.

. Gözlerimize uzun dönemli etkileri olan zararlı UV ışınlarına maruz kalmak

 

Yeni teknoloji

Yeni Crizal® Transitions® Signature VII gözlerimizi zararlı UV ışınlarına karşı korurken, değişen ışık koşullarına göre adapte olur ve bu sayede görüşümüz her zaman konforlu olur.

Crizal Transitions Signature VII en iyi UV korumasını sağlar, üstün ışık control teknolojisi ile hem UV'ye, hem de yansımaya karşı her gün çifte koruma sunar.

Crizal® Transitions® Signature VII camlar, kullanıcılar tarafından da onaylanan benzersiz bir bileşimdir: Şeffaf camlı kullanıcıların %93'ü yeni Crizal® Transitions® camlardan memnun kalmıştır, Kullanıcıların %90'ı Crizal® Transitions® Signature VII camların performansından memnun ya da çok memnun olduklarını belirtmiştir.

 


Kullanıcıların ihtiyaçlarına tutarlı bir cevap

Yeni jenerasyon Transitions® camlar, ısıya daha az duyarlıdır ve böylece sıcak havalarda bile oldukça iyi bir aktivasyon seviyesine sahiptir. Çoğu durumda Crizal® Transitions®camlar, tam olarak gözün ihtiyaç duyduğu kadar ışığı gözlere ulaştırarak kullanıcının görüş konforunu arttırır. Camlar çevreye hızlı uyumlarıyla kullanıcının görüşünü iyileştirir: 3 dakika sonra kullanıcıların %87'si Crizal® Transitions® SignatureVII camların adaptasyonundan memnun kalmışlardır. 

 

Çocuklar için en iyi koruma

Göz merceği gelişimi 12 yaşına kadar tamamlanmadığı için, çocukların gözleri güneşin zaralı etkilerine karşı, erişkinlere göre 3 kat daha fazla risk altındadır. İç ve dış mekanlarda Airwear Crizal® Transitions® camlar, zararlı UV ışınları ve yansımaya karşı en iyi korumayı sağlarken, dayanıklılığı ve çizilme dayanımı ile çocukların kullanımına çok daha uygundur.

 

(1) 120 katılımcıyla bağımsız bir kuruluş tarafından düzenlenen kullanıcı testi - Fransa 2012 - Şeffaf cam kullanıcıları (n=60/120)

10 puanlık skalada 5 puan ve üstünde veren memnun kullanıcıların yüzdesi

(2) 120 katılımcıyla bağımsız bir kuruluş tarafından düzenlenen kullanıcı testi - Fransa 2012